pexels-photo-4254162
pexels-gustavo-fring-4254171
pexels-gustavo-fring-4254171 (1)
pexels-gustavo-fring-4254168
pexels-gustavo-fring-4254165
pexels-hoan-ngọc-6961122
previous arrow
next arrow
pexels-photo-4254162
pexels-gustavo-fring-4254171
pexels-gustavo-fring-4254171 (1)
pexels-gustavo-fring-4254168
pexels-gustavo-fring-4254165
pexels-hoan-ngọc-6961122
previous arrow
next arrow

Yatırımlarınızın Risk değerlendirmesi teknik dökümanlarınızın ve sözleşmelerin detaylı incelemesi deneyimli hukuk ve mühendislik ekiplerimiz tarafından yapılarak tesisin teknik açıdan değerlendirmesi yapılır.

Sahip olduğunuz ya da satın almayı düşüdüğünüz tesisin mevcut durumunu tespit etmek veya tesisinizin başına gelebilecek sorunları önceden farkedip önlem almanız için bağımsız ve tanınan uzmanları sunuyoruz ve tesisin mevcut her türlü sorununu 3. bir göz olarak raporluyoruz.

Türkiye’de ya da Dünya’da herhangi bir ülkede Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımı yapmanız konusunda yatırım danışmanlığı sunuyoruz. Yeni yapılacak ya da bitmiş bir GES’in proje geliştirme sürecinden satın alım sürecine kadar sizlere teknik ve hukuki açıdan desteğimizi sunuyoruz.

Projelerin uygulama sırasında ve kabul işlemlerinde hiçbir sorun yaşamaması için proje geliştirme esnasında gerekli özen ve dikkatin gösterilmesi gereklidir. Eğer sizde enerji alanında proje geliştirme amacındaysanız ve tüm hukuki, teknik ve idari süreçlere hakim ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Yeni projeniz için finansman arayışında ya da proje satın alım işlemlerinizde deneyimli finans ekibimizle hızlı finansman çözümlerini sizlere en iyi güncel finansman koşullarında  sunuyoruz. Hızlı bir şekilde en iyi finansman çözümleri için bize başvurun

Risk değerlendirmeniz için en önemli unsurlardan birin olan hukuki durum tespitini yapıyoruz. Alım-Satım işleminizin temel yönlerinin tanımı ve uygulanması (örneğin, şartlar, belgelerin kontrolü, veri odası(dataroom) vb.) hukuk ekibimiz tarafından detaylı analiz edilerek, riskleriniz tespit edilir.

Siz Hayatın Keyfini yaşarken bırakın biz karar vermenize yardımcı olalım

Yatırım kararlarınızda yol gösterici bir ekip arkadaşınız olarak çalışalım ve siz dürüst, güvenilir bir ekiple gözünüz arkada kalmadan çalışmanın keyfini yaşayın.