qtq80-fS1niE
GÜNEŞ ENERJİSİ ALANINDA
YATIRIM YAPIN
qtq80-skDTj6
GES PROJENİZ İÇİN TEKNİK DURUM TESPİTİ
(Technical Due Dilligence)
qtq80-obDztU
PROJE GELİŞTİRME
qtq80-sTvpLa
ANAHTAR TESLİM PROJELER
qtq50-uXoCSG
qtq80-K0TK39
YATIRIM ANALİZİ
PlayPause
previous arrow
next arrow
Shadow

GÜNEŞ ENERJİSİ ALANINDA YATIRIM YAPIN

Türkiye’de 5238 MW üzeri toplam 6089 adet Lisanssız ve  Lisanslı (Fotovoltaik) Güneş Enerjisi Santrali(GES) mevcuttur. Bu alanda yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımıza en iyi olanakları deneyimli ve dinamik ekibimizin değerlendirmeleriyle sunuyoruz.

GES PROJENİZ İÇİN TEKNİK DURUM TESPİTİ (Technical Due Dilligence)

Yatırımlarınızın Risk değerlendirmesi teknik dökümanlarınızın ve sözleşmelerin detaylı incelemesi deneyimli hukuk ve mühendislik ekiplerimiz tarafından yapılarak tesisin teknik açıdan değerlendirmesi yapılır.

PROJE GELİŞTİRME

Yeni planladığınız Lisanslı ve Lisanssız Güneş Enerjisi Santralleri için A’dan Z’ye tüm proje geliştirme faaliyetlerini sunuyoruz. Projenizin planlaması, tasarımı, onay süreçleri, tüm kamu ve idari izinleri alınarak projeniz hazırlanır.

Yatırım Yapmak Kolay Değil

Ama zor da değil. Artık yanınızda işini profesyonel bir şekilde yapan genç, dinamik bir ekip var. Yatırım yapmaya karar vermek üzeresiniz, ama kafanızda bitmek bilmeyen soru işaretleri mevcut. Sorularınızın tamamının cevabı bizde. Profesyonel ekibimiz sadece Güneş Enerjisi Santrallerinde değil, tüm Enerji santralleriyle ilgili yatırımlarınızda sizlere yol gösterecek.

Teknik durum tespiti, Hukuki durum tespiti raporlarınızı hazırlayıp, nakit akış analizlerini sizlere sunacak deneyimli bir yol arkadaşı var artık yanınızda.

Güneş Enerjisi Santrallerinizle ilgili bakım ve onarımda kaliteyi sunacak bir takımız ve bu konularda da gözünüz arkada kalmayacak. Kaan Gökay Danışmanlık sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar…

Sonraki adımlar…

Merak ettiğiniz bir çok sorunun cevabı burada. Yeni yatırımınız için Proje geliştirmek, yeni projenizin uygulaması için doğru ekibi (EPC firmasını) seçmek, GES ve diğer enerji santrallerini almak ve satmak, diğer yatırımcılarla tanışmak, yatırım öncesi kararlarınızı kolaylaştırmak için teknik durum ve hukuki durum tespitini sağlamak, denetim raporları edinmek, almış olduğunuz santralin kaliteli bir şekilde bakım ve onarımını gerçekleştirmek, projeleriniz için finansman yaratmak gibi konularda bize danışın. Sorularınızın cevabı burada…